Toshiba bilgisayar servisi İstanbul ‘da sizler için hizmet vermekte. Bireysel ve kurumsal bilgisayar servis ihtiyaçlarınıza toshiba özel servis olarak destek sunuyoruz.  Toshiba bilgisayar servisimizde tamir, yedek parça, danışmanlık ve bakım gibi hizmetler alabileceğiniz uzman ve profesyonel destek ekibimizle tüm toshiba marka cihazlarınıza müdahale edebiliyoruz.

Toshiba bilgisayar servisimizde yazıcı, tablet, pc, notebook, laptop gibi cihazlarda oluşan arızalara nokta atışı çözümler yapılıyor. Profesyonel olmayan bilgisayar servislerinde arızalar sürekli olarak tekrarlanabilir. Bu nedenle oluşan arızanın bir daha olmaması için profesyonel çözümler üretilmeli ve uygulanmalıdır. Bu noktada özel toshiba servisimiz titizlikle ve güvenilir bir şekilde çalışmaktadır.

Bilgisayar servisimizde yukarıda belirttiğimiz hizmetlerin yanı sıra aynı ciddiyet ve profesyonellikle yürüttüğümüz yedek parça servisimizden de yararlanabilirsiniz. Arızalı bilgisayar parçalarına ulaşabilir veya daha güçlü yedek parçalar toplayarak güçlü bir bilgisayar dizayn edebilirsiniz.